Мій клас

    День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді. Учні не залишилися осторонь і прийняли участь у проведенні свята, присвяченого до цієї дати, яке проходило у міській бібліотеці для дітей та молоді.

   


  І ось довгожданий Перший дзвоник.Ми вже стали ще на один рік доросліші - ми                                                                           ВОСЬМИКЛАСНИКИ

Багато цікавого  завжди відбувається у школі. В рамках духовного виховання до нас завітав  монах.


Ми прийняли участь у вишитті рушника Єдності.

Учні нашого класу дуже люблять подорожувати. Не винятком була і цьогорічна осінь. Погода була пречудова і ми вирушили на екскурсію по маршруту Тустань-Сколе- Скеля Довбуша.

Були ми і в військовій частині, де мали змогу бачити собак-кінологів, побувати на військовій техніці. Не обійшлося, звичайно, і без солдатської каші. Яка ж вона була смачна!!!!Були і  в солодкій крамниці "Карамелька", де своїми руками створювали солодкий шедевр.

Відвідуємо усі разом театральні вистави. 


Ходимо на виступи танцювальних ансамблів у філармонію міста Тернополя.

Була у нас зустріч з патрульною міліцією.

Але попри всі екскурсії учні не забувають чого вони ходять до школи. А тому мають і певні нагороди і досягнення.Є у нашому класі і справжня художниця - Гілл Анастасія, яка вже малює на справжньому полотні.  Роботи цієї учениці вражають усіх учнів не тільки класу , а і школи. Ось деякі з них.


Не забуваємо ми і про воїнів АТО.

Квіти до Івана Вітишина, який проживав у нашому селищі, і загинув у Дебальцево.
Під час проведення акції "Корок до корка збирай ти і я - разом з тобою врятуєм життя"
Традицією стало проведення  у грудні акції "Солодка ярмарка".
Приймаємо участь і у конкурсах стіннівок на різні тематики.

На перерві діти разом грають розвиваючі інтелектуальні ігри.

В грудні всі з нетерпінням чекають Нового року. А ми приймаєм участь у акції "Замість ялинки зимовий букет".


Січень багатий на Різдвяні свята. А учні школи приймають участь у конкурсі колядок і щедрівок.

22 лютого 2017 року була проведена загальношкільна лінійка приурочена Третій річниці Майдану - Революції  Гідності.

22 березня відбувся виховний захід для  бібліотекарів району під назвою "Свіча, запалена від серця".Свято приурочене Великому Кобзарю - Тарасу Шевченку.29 березня ми разом відвідали краєзнавчий музей . Ми переглядали Мистецький проект "Військово - польовий АРТ". Враження від побаченого не можна описати словами.
А екскурсію проводив автор виставки, учасник АТО - Павло Ротар.

Під час проведення акції "День довкілля".В рамках  Всесвітнього тижня грошей  провели дебати з питань фінансової грамотності, працевлаштування та підприємництва на базі Будинку Праці м.Тернополя.26 квітня 2017 року відбувся День Цивільного Захисту, де учні мали змогу взяти  багато корисної для себе інформації. Відбулися і спортивні змагання.Немає коментарів:

Дописати коментар