Наша команда

 Стодола Інна
Вчитель економіки Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Лучанко Ольга
Практичний психолог Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 Мужів  Ірина
Соціальний педагог Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Зоряна        
Добра,розумна, життєрадісна,  товариська. Любить вчитися, спілкуватися, допомагати оточуючим, подорожувати.Приймає активну участь в житті класу і школи. Вміє організувати і провести різні заходи.
 Володимир
Хороший,  учень. Багато читає. Допомагає  оточуючим. Любить спорт і різні подорожі.

 Павло
Життєрадісний учень класу.Гарно вчиться. Приймає участь в  шкільних заходах. Любить відпочинок і захоплюється комп'ютерами.
 Ірина

Добра,розумна, життєрадісна. Хороший порадник. Любить вчитися, багато читає. Ніколи не залишить у біді.Любить відпочинок у горах.
 Тетяна
Добра, весела, товариська дівчина. Вчиться в міру своїх можливостей. Захоплюється спортом, комп'ютерами, відеозйомкою. В любій компанії вміє підтримати розмову.Допомагає оточуючим.
 Галина
Завжди усміхнена дівчинка. Розумна, щира, хороший і вірний товариш. Любить спорт і відпочинок. Вміє організувати різні заходи. Дуже не любить гордих і  самовпевнених у собі людей.

 Соломія
Весела, розумна,скромна, добра. Гарно вчиться. Усім виглядом показує приклад іншим. Любить багато читати, дивитися різні наукові передачі, точні науки.Захоплюється поезією. Сама пише вірші.У вільний час любить просто відпочити на повітрі.

Немає коментарів:

Дописати коментар