Дозвілля

                  3 серпня 2013 р. відбувся 

XV Всеукраїнський фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини”. Учасники нашого клубу також там побували і насоджувалися переглядом усього дійства.








14 жовтня  2013 року на парафії Бориса і Гліба  за участю учнів нашої школи  ( і , звичайно, нашого клубу) відбувся святковий концерт "Хай святиться Твоє ім'я", присвячений 1025 річниці Хрещення України - Русі, святу Покрови та 71 річниці утворення УПА












        Будь - які хороші діла потрібно робити з Божого благословення. Такого принципу дотримуються діти  і вчителі нашої  школи, і  повинні дотриуватися всі люди.
       На свято Покрови Матері Божої учні  нашої школи (учасники клубу ) мали змогу  відвідати Зарваницю і прийняти Боже благословення від преосвященного Архієпископа та Митрополита Тернопільсько - Зборівського - кир  Василія Семенюка.






УРА!  УРА!  УРА!  УРА!  УРА!
Сьогодні, 25 жовтня 2013 року У  НАШОЇ  ШКОЛИ  ДЕНЬ  НАРОДЖЕННЯ!
З нагоди свята у школі відбувся урочистий концерт за участі учнів і вчителів школи



























  9-го листопада  усі учні нашої школи  відзначали велике свято — День української писемності та мови. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.








Мелодійна, ніжна, солов’їна — не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову. Сьогодні нею розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.

Українська мова — державна мова України. Вона також є рідною мовою українців, які проживають за межами нашої держави: у Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Словаччині, Румунії, Канаді, США, Австралії та інших країнах.
Тож давайте оберігати, плекати  та звеличувати українську мову. Адже, як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко, «мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».
Друзі! Вітаємо усіх вас зі святом української мови та писемності. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці,  і починається вона з кожного з нас.



22 роки нашій єдиній у світі, найкращій країні.
Ми як країна, як нація вже відбулися… Це головне. Нас вже нікому не скасувати, не заборонити. День Незалежності – це не свято політиків, не парад, не білборди з вітаннями. Це - День єдності всіх українських душ по всьому світу. У нас є своя безцінна земля, своя мова, своя історія, свої герої і обов’язково буде своє вистраждане майбутнє.
Ми впевнені, що в України все буде добре!
З Днем народження, Україно!











Сучасна українська молодь мало що знає про Голодомор 1932-33 років в Україні. Водночас ця тема об'єднує різні верстви населення у нашій державі.
Голодомор став наслідком терористичної діяльності комуністичного режиму, який штучно створив умови існування, несумісні з життям, то­му радянська соціально-економічна політика тих років мала ви­разні ознаки геноциду. Примусові хлібозаготівлі, «червоні валки», «червоні толоки», «чорні дошки», натуральні штрафи, «хлібозаготівельні глибинні пункти», «конвеєрний метод», поз­бавлення житла, присадибної землі, унеможливлення пересу­вання та інші форми терору (розкуркулення, депортації, ув’яз­нення, розстріли) розкривають далеко неповний перелік репре­сивних дій зі свідомою мотивацією масового вбивства великих груп людей.
Найвразливішою соціальною групою сільського населення, яка масово помирала від голоду, були діти. Вони помирали, тому що належали до категорії «непрацездатних». Першими відчули кістляву ходу Голодомору діти інтернатних установ 180-ти районів УСРР, які зняли з централізованого продовольчого постачання. Смертність дітей в українському селі стала причиною непо­вноцінного навчального року.
Цю трагедію ми будемо переживати дуже довго. Поки не піде у засвіти останній очевидець рукотворного голоду. Поки ми не згадаємо всіх, хто хотів просто жити на своїй землі.
Поки, врешті решт, ми не дізнаємось всю страшну правду...
Учні нашої школи побували у гостях у очевидців, які  жили в роки страшного ГОЛОДОМОРУ. І вони розповідають усім учням школи ті страшні спогади.







Сьогодні у нас в школі вечорниці.
Вечорниці — це свого роду зустріч молоді в Україні, де молоді люди зближаються, пізнають одне одного і, як наслідок, одружуються.
Радості не було меж.
Прийшли і учасники клубу. Радо приймали участь у всіх конкурсах, або сподобатися юнакам.









А так ми святкуємо наші дні народження  : у колі дружньої, сімейної атмосфери








Немає коментарів:

Дописати коментар